KAS MES ESAME?

Mobiservis – tai mobiliųjų įrenginių remonto ir prekybos centras. Tiek salone, tiek elektroninėje parduotuvėje rasite tas išmaniąsias prekes, kurios yra populiariausios ir labiausiai geidžiamos bei liaupsinamos vartotojų. Šis puslapis skirtas tiems klientams, kurie nori įsigyti patikimus produktus ir gauti kokybiškas paslaugas už konkurencingą kainą. Tokiu atveju, kai kyla abejonių ir neišsirenkate prekės iš kelių gamintojų visada Jums padės mūsų puikusis ir išmanusis konsultantas. O norinčius gyvai apžiūrėti prekes ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą, kviečiame atvykti į Mobiservis saloną Vilniuje, Fabijoniškių g. 2A.

 

KĄ MES DAROME?

Mobiservis vykdo mobiliųjų įrenginių ir kitų elektronikos prietaisų techninį aptarnavimą bei prekybą jais. Tai yra:

 Mobiliųjų telefonų remontas ir prekyba;
 Prekyba mobiliųjų telefonų priedais, dalimis;
 Kompiuterinės technikos remontas ir prekyba;
 Auto komforto įrangos remontas ir prekyba;
 Video registratorių remontas ir prekyba;
 GPS navigacijų remontas, atnaujinimas bei prekyba;
 Laikrodžių remontas, apyrankių, baterijų keitimas;
 Spausdintuvų kasečių, tonerių pildymas;
​ Mobiliosios elektronikos remontas bei prekyba.

 

KODĖL VERTA RINKTIS MOBISERVIS?

Greitis. Sutaisyti Jūsų mobilųjį telefoną ar kitą įrenginį mes galime itin skubiai. Jūs sutaupote savo brangų laiką.

Kokybė. Mobiservis kolektyve dirba profesionalūs meistrai. Darbus atliekame kruopščiai, prieš grąžinant prietaisus testuojame. Darbams ir detalėms suteikiame garantiją.

Kaina. Siūlome savo paslaugas ir prekes už vienas mažiausių kainų rinkoje. Mūsų užduotis padėti Jums  išspręsti techninius gedimus arba įsigyti prekę, kuri atitiktų Jūsų poreikius mažiausiomis sąnaudomis.

Lankstumas. Turime labai didelį atsarginų dalių pasirinkimą, duodame pasirinkti kokiomis dalimis keisti sugedusias - 1) neoriginaliomis; 2) aukštos kokybės neoriginaliomis; 3) originaliomis. Nuo to priklauso remonto kaina. Juk nevisada apsimoka į seną įrenginį dėti brangesnes originalias dalis, vietoje jų puikiai tarnauja aukštos kokybės neoriginalios.

Malonus aptarnavimas. Mobiservis klientai - mūsų draugai. Stengiamės, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas ir grįžtų vėl kai tik prireiks mūsų pagalbos. Jūsų problemos - mūsų kasdienis darbas, todėl stengiamės kartu jas išspręsti. Nuolatiniams klientams visada taikome papildomas nuolaidas!

Gerų išmaniųjų pirkinių ir jų sklandaus veikimo Jums linki Mobiservis.lt kolektyvas!