Image

MOBILIŲJŲ TELEFONŲ ATRIŠIMAS VILNIUJE

Jeigu turite pririštą mobilųjį telefoną, kuris varžo Jūsų poreikius, siūlome patikimą ir greitą problemos sprendimo būdą – aparato atrišimą. Proceso metu iš jūsų mobiliojo įrenginio bus panaikinti gamykliniai tinklo apribojimai. Taigi atrišus telefoną galėsite laisvai, neribojami keisti mobiliojo ryšio operatorių.

Šis procesas paprastas ir greitas. Jums tereikia pristatyti savo mobilųjį telefoną į „Mobiservis“ saloną Vilniuje, adresu Fabijoniškių g. 2A, ir mes pasistengsime kuo greičiau pašalinti šią problemą.

 

JŪSŲ PATOGUMUI - MOBILIŲJŲ TELEFONŲ ATRIŠIMAS NUOTOLINIU BŪDU

Daugelis iš mūsų šiandien stokojame laiko įvairiems dalykams, tad brangindami savo klientų laiką, siūlome nuotolinį mobiliojo telefono atrišimą, kuris itin patogus, jei Jūs esate kitame mieste, o galbūt esate išvykęs į užsienį darbo reikalais. Jis taikomas naujausiems Iphone, Nokia, Samsung, Sony, LG, Huawei, Blackberry, HTC ir kitiems modeliams.

 

Norint atrišti mobilųjį telefoną nuotoliniu būdu skambinkite numeriu +370 633 300 33 arba rašykite el. paštu [email protected]. Būtinai nurodykite telefono modelį, prie kokio mobiliojo ryšio tinklo jis pririštas ir IMEI kodą (tarptautinį mobiliojo ryšio įrangos numerį). Telefono atrišimo darbai bus pradedami iškart vos tik gavus kliento išankstinį apmokėjimą. Sėkmingai atrišus mobilųjį įrenginį kiekvieną klientą informuojame taip pat išsiunčiame trumpą instrukciją, kaip aktyvuoti telefoną namų sąlygomis.

 

IPHONE MOBILIŲJŲ TELEFONŲ GAMYKLINIS ATRIŠIMAS INTERNETU

Mes siūlome 100% Oficialių ir Legalų iPhone atrišimą nuo tinklo operatoriaus. 
Atrišimui atlikti užtenka nurodyti IMEI kodą bei telefono modelį. Telefono pristatyti nebūtina. 
 

GAMYKLINIO iPHONE ATRIŠIMO KAINA: 
Apple Oficialus gamyklinis atrišimas kainuoja nuo 6.00 EUR, priklauso nuo šalies, operatoriaus, modelio ir IMEI būsenos. 
iPhone atrišimas nuo LT OMNITEL tinklo - kaina nuo 27EUR. 


IPHONE GAMYKLINIO IPHONE ATRIŠIMO PRIVALUMAI: 
- Atrišus telefoną bus visada galima atnaujinti IOS versiją iki paskutinės. NEBUS RYŠIO PROBLEMŲ KAIP SU SU R-SIM AR GEVEY! 
- Atrišus telefonas niekada neprisiriš, bus lygiavertis gamykliškai nerištiems, pirktiems pilna kaina, be sutarties telefonams. 
- Neprarandama telefono garantija, atrišus iPhone rinkos vertė pakyla, lengviau parduoti.