ATSISKAITYMAS PER EL. BANKININKYSTĘ

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta OPAY atsiskaitymų sistema. Sistemos pagalba galite atsiskaityti išvardintomis el. bankininkystės sistemomis.
Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą OPAY atsiskaitymų sistemą galite rasti OPAY.EU internetinėje svetainėje.

 

ATSISKAITYMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS

Norėdami už prekes atsiskaityti grynaisias arba bankine kortele tai galite padaryti Maxima, Perlo, Lietuvos pašto, Lietuvos Spaudos ar Narvesen kasose po užsakymo atsispausdinus mokėjimo kvitą.

Mūsų parduotuvėje, esančioje Fabijoniškių g. 2A, Vilniuje, taip pat galite atsiskaityti grynaisiais arba bankine kortele.

 

ATSISKAITYMAS BANKO PAVEDIMU

Pildydami užsakymo formą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą banko pavedimu. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite informuoti kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. Su šia informacija Jums taip pat bus išsiųstas elektroninis laiškas.

DUOMENYS APMOKĖJIMUI

Gavėjas: DEIMANTAS PINELIS
A/S: LT407300010146841719
Bankas: AB SWEDBANK, kodas 73000, swift kodas HABALT22
Mokėjimo Paskirtis: Nurodyti užsakymo numerį

 

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ir ten užpildžius pavedimo kvitą.
Jei pavedimą darysite iš Swedbank į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, tuomet jis mūsų sąskaitą pasieks tik kitą darbo dieną. Bankai informacija apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Atitinkamai, Jūsų pavedimą iš kito banko pamatome iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.

Jeigu užsakymas neapmokamas per 3 darbo dienas, tuomet jis panaikinamas