Pardavėjas: Mobiservis
Brūkšninis kodas: 8100319905422
Prekės kodas: AJAX-HUB2P
Likutis sandėlyje: 1
422.29 €
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
 
payment types
Store ✓ Prekė yra sandėlyje
Pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas.
Arba atsiimkite Mobiservis salone, užsakymą paruošime per 0-2 d.d.
Free Shipping ✓ Nemokamas pristatymas
Kurjeris prekę pristatys nemokamai

Jeigu prekės vietoje neturime, galime užsakyti per 3-5d.d. praktiškai visas retas dalis ir gavę skubiai pakeisti. Parduodamas dalis galime pakeisti Mobiservis taisykloje.
Domina remonto kaina? Nerandate prekės?
Teiraukitės tel.: +370 633 300 33 arba
Rašykite mums
Ajax Hub 2 Plus išmanioji centralė.
Stabilus ryšys per interneto kabelį, Wi-Fi, LTE Ryšio patikimumas garantuoja greitą pavojaus signalo perdavimą apsaugos tarnybos priėmimo centrui ir jo darbuotojams. Ajax Hub 2 Plus garantuoja absoliutų ryšio stabilumą. Jis turi 4 ryšio kanalus ir palaiko LTE. Tokia konfigūracija leidžia prijungti įrenginį prie dviejų atskirų interneto kanalų per Ethernet ir Wi-Fi ryšį. Mobiliojo ryšio kanalai gali būti naudojami atsarginėms kopijoms kurti. Kanalų perjungimas vyksta sklandžiai ir užtrunka vos kelias sekundes.
Aliarmo vaizdinis patikrinimas per 9 sekundes Ši technologija yra optimalus sprendimas tiek komercinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms. Detektorių užfiksuotos animuotos MotionCam nuotraukos leidžia vartotojams ir TVS operatoriams įvertinti esamą situaciją. Nuotraukos yra fotografuojamos reaguojant į pavojaus signalus, bet ne pagal pageidavimą. Ajax Hub 2 Plus gali valdyti iki 200 MotionCam detektorių ir pateikti nuotraukas vartotojams ar apsaugos tarnyboms vos per 9 sekundes, net jei ryšio palaikymui naudojate SIM korteles.
Didelių patalpų su sudėtinga infrastruktūra apsauga Verslo centrai, gamyklos ir daugiaaukštės vilos su papildomais pastatais- Ajax Hub 2 Plus išmanioji centralė yra pasirengusi apsaugoti net ir sudėtingiausios infrastruktūros pastatus. Naujasis šakotuvas valdo iki 200 įrenginių. Jo radijo signalo diapazonas gali siekti 2000 metrų, o radijo tinklas aprėpti iki 35 km2. Hub 2 Plus gali valdyti 25 saugos grupes, kuriose iš viso yra 200 vartotojų. Ši galimybė leidžia suskirstyti didelius plotus į atskiras zonas ir aiškiai organizuoti apsaugos darbuotojų prieigas.
Ateities sprendimas Hub 2 Plus veikia su OS Malevich realaus laiko operacine sistema, kurią sukūrė Ajax Systems. OS Malevich yra ypač stabili sistema, apsaugota nuo virusų ir nuo kibernetinių atakų. Sistema kelis kartus per metus yra atnaujinama, pridedamos naujos funkcijos. Šis procesas neįtraukia nei vartotojų, nei inžinierių. Procesas vykdomas, kai sistema yra išjungta ir trunka tik kelias minutes. Hub 2 Plus yra efektyviausia Ajax išmanioji centralė. Ji turi 4.5 karto greitesnį procesorių, nei Hub 2 ir 8 kartus daugiau "flash" atminties. Ši konfigūracija leidžia įrenginiui efektyviai veikti ilgą laiką.
Lengvas montavimas ir instaliavimas Ajax Hub 2 Plus yra parengtas veikti iš karto. Jame iš anksto įdiegti komunikatoriai, yra maitinimo blokas ir atsarginė baterija. Norėdami pradėti sistemos nustatymą turėsite prisijungti įrenginį prie maitinimo ir interneto, įdėti SIM korteles ir nuskaityti QR kodą. SmartBracket dėka įrenginio nereikia išardyti, kad jį pritvirtintumėte. Taip pat, net būdami toli nuo centralės galite prijungti apsaugos įrenginius ar vaizdo stebėjimo kameras, išbandyti radijo signalo stiprumą, sukurti saugos grupes.
Techniniai duomenys: Įdiegimas: viduje. Išmatavimai: 163×163×36mm. Svoris: 351g. Vaizdo stebėjimo palaikymas: 100 kamerų ir DVRs. Maksimalus įrenginių skaičius: 200. Kambariai: 50. Saugos grupės: 25. Programėlės: iOS 11.0 ir vėlesnės, Android 4.4 ir vėlesnės. Ryšio kanalai: 2 SIM cards. 2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8)). 3G (WCDMA 850/900/2100 (B1/B5/B8)). LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20). Wi-Fi (802.11 b/g/n). Ethernet. Aliarmo signalas: pristatymo laikas: 0.15s. Informavimo būdas: SMS, skambutis, push pranešimas. CMS: Contact ID, SIA, nuotraukų atpažinimas integruotas Manitou, SBN, WBB, V1/F1, Kronos, Sentinel ir Horus. Maitinimo šaltinis: 110-240V su atsargine baterija. 6V su alternatyviu 6V PSU maitinimo bloku. Veikia temperatūroje: nuo 10°C iki +40°C.
Komplektacija: Išmanioji centralė Ajax Hub 2 Plus. Maitinimo kabelis. Ethernet kabelis. Įrengimo rinkinys. Instrukcija.
Garantija: 24 mėnesiai. Baterijoms garantija netaikoma.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: